20. 5. 2018

Základna

Skautská základna ORION Tašovice

Nabízíme možnost pronájmu prostorů základny přístavu ORION v Karlových Varech – Tašovicích. Základna se nachází na předměstí Karlových Varů zvané Tašovice. Klidná, příjemná a málo obydlená část Karlových Varů, dostupná MHD. Blízko se nacházejí Svatošské skály v CHKO Slavskovský les. Kolem základny protéká řeka Ohře. Nabízíme možnost zapůjčení lodí a vodáckého vybavení. Máte jedinečnou možnost navštívit lázeňské město Karlovy Vary a jeho okolí.

Kapacita a vybavenost

Kapacita: 20 osob / lůžek. Kapacita je 20 osob (15 postelí, ostatní na vlastních karimatkách), dále je možno využít prostory kluboven (dalších cca 45 osob na vlastních karimatkách) a v letním období zahradu pro postavení cca 10 stanů. Součástí prostor k pronajmutí je jídelna s vybavenou kuchyňkou, sprchy a WC.
Vybavení základny: kuchyňka, WC, koupelna / sprchy, elektřina, pitná voda, teplá voda, topení – ústřední, topení – lokální, internet (wi-fi)

Cena

Skautské organizace: 80 Kč za osobu a noc
Jiné dětské organizace: 120 Kč za osobu a noc
Ostatní: 150 Kč za osobu a noc
Navíc se připočítává poplatek z pobytu 50 Kč za osobu a noc dle Obecně závazné vyhlášky statutárního města Karlovy Vary č. 6/2022 (mimo osoby od poplatku osvobozené např. mladší 18 let, pečující o děti na zotavovací akci nebo jiné podobné akci pro děti).

Při celodenním užívání bez přespání:
Skautské organizace: 50 Kč za osobu a den
Jiné dětské organizace: 80 Kč za osobu a den
Ostatní: 100 Kč za osobu a den

Adresa

U Brodu 134
360 18 Karlovy Vary

Rezervace a správa základny

Funkce Jméno Přezdívka E-mail Telefon
Rezervace základny zakladna@pristavorion.cz
Správce základny Michaela Pirasová Míša misa.pirasova@seznam.cz 604 584 402

Kalendář rezervace základny