Roverská 8a80-ka

Roverský závod

Jez Jakubov

Roverský kmen Aldebaran přístavu ORION Karlovy Vary vás zve na 5. ročník roverského závodu, který se koná v okolí Karlových Varů o víkendu 10. – 12. 5. 2019. Závod je napůl pozemní a napůl vodní. Podmínkou je dvojčlenná hlídka, ve které je jeden člen starší osmnácti let a druhý člen starší patnácti let. Můžou se ale hlásit i jednotliví účastníci, kterým pak bude parťák přidělen. Též je možné se přihlásit do nesoutěžní kategorie, ve které nebude závod absolvován ve dvojici, ale ve skupině. Termín pro podání přihlášky je do 21. 4., startovné je 200 Kč.

Start je ze základny v Karlových Varech – Tašovicích v pátek 10. 5. ve 20 hodin. Čeká vás pozemní trasa dlouhá cca 40 km se čtyřmi úkoly. V sobotu vás čeká vodní trasa dlouhá 40 km též se čtyřmi úkoly. Vše musíte stihnout do 24 hodin. Vyhodnocení proběhne v neděli dopoledne, ukončení je plánováno na 12. hodinu.

S sebou je nutné si připravit jídlo a vybavení na pozemní i vodní cestu. Sobotní snídaně, sobotní večeře a nedělní snídaně bude zajištěna. Přespat je možné na základně (obě noci), je možné si i zamluvit vybavení na vodní část (lodě, pádla, vesty, barely), nicméně berte na vědomí, že kapacita vybavení je omezená. Podrobnější informace dostanete po 21. 4.

Případné dotazy rádi zodpovíme. Těší se na vás Jan Hruška – Prófa, profa@pristavorion.cz

Pozvánka, přihláška

Fotogalerie z akce